Навушники
349 ₴
20%279 ₴
Кешбек+14 ₴
199 ₴
16%167 ₴
Кешбек+3 ₴
Ви подивилися 35 із 145 товарів
Ціни на Навушники
Навушники
Складно уявити собі сучасну людину зі смартфоном, якому жодного разу не знадобилися навушники або гарнітура. Лише деякі обмежуються використанням аксесуара, який входить в стандартну комплектацію мобільного. Більшості доводиться самостійно купити навушники для телефону в Україні, які краще і довговічніше моделей «за замовчуванням».
Однак, підбираючи цей корисний пристрій, не можна брати до уваги тільки дизайн. Давайте спробуємо розібратися, на які ознаки потрібно орієнтуватися, остаточно визначаючись з вибором.
Види навушників
Навушники для смартфона діляться на 4 різновиди з різними характеристиками:
- моніторні;
- накладні;
- вакуумні, або затички;
- вкладиші, або крапельки.
Вкладиші поміщаються в вушну раковину, але через стандартного розміру вони можуть випадати, особливо, коли їх власник веде активний спосіб життя і використовує їх на тренуваннях. Також цей вид погано справляється з програванням звуків на низькій частоті. Однак, при цьому у вкладишів є і переваги: компактність і низька ціна.
Вакуумні навушники фіксуються в вусі за рахунок силіконових насадок, і така особливість конструкції істотно покращує звукоізоляцію і звучання. Вони підійдуть для меломанів, які звикли слухати музику в багатолюдних галасливих місцях. У них добре звучать баси. Головний недолік вакуумних моделей - значне навантаження на слух, і їх не рекомендується використовувати занадто часто.
Накладні моделі фіксуються на вусі за допомогою спеціального кріплення: дужки або оголовья. У них велика мембрана і досить гарне звучання, а також достатня звукоізоляція.
Моніторні навушники часто називаються повнорозмірними. Вони діляться на два підвиди:
- відкриті (з отворами в амбушюра);
- закриті (з повною ізоляцією).
Для прослуховування музики на вулиці краще підійде закритий тип, а для домашнього використання - відкритий. Останній тип пропускає звуки, і навколишні будуть чути, що відбувається у вас в навушниках. Використання моніторних моделей ускладнюється їх розміром: такі не дуже зручно носити з собою. Однак в них висока якість звуку.
Як вибрати навушники для смартфона?
Правильний вибір навушників починається з визначення бажаних технічних характеристик.
Ось основні:
- Частотний діапазон;
- гучність;
- опір;
- спотворення.
Ширина частотного діапазону прямо пропорційна якості звучання. Зазвичай чим більше мембрана навушників, тим, відповідно, більш широкий діапазон. Потрібно враховувати, що людське вухо вловлює звуки з частотою від 15 до 20 тис. Гц.
Гучність в навушниках зазвичай доходить до 100 дБ. У вкладишів і вакуумних навушників гучність нижче, ніж у побратимів, але при цьому вони виграють за рахунок близькості до слухового каналу.
Опір (імпеданс) зазвичай становить від 16 до 50 Ом. Величина цього параметра впливає на частоту звуку. Для смартфона досить взяти навушники з показником від 32 до 80 Ом, т. К. Для більшого показника потрібна спеціальна техніка
Спотворення вимірюється у відсотках. Чим відсоток нижче, тим краще звучання.
Вибираємо гарнітуру
Гарнітура для смартфона має два різновиди:
- дротова (навушники з мікрофоном);
- бездротова (працюють через порт Bluetooth).
Провідна гарнітура для мобільного телефону може мати або стандартний роз'єм 3,5 мм, або для конкретної моделі. Більшість сучасних виробників відмовилися від індивідуального роз'єму для смартфонів, тому з ними сумісні стандартні моделі гарнітур. Ціна у них невисока, але в мікрофоні можуть з'являтися зайві шуми при зіткненні шнура зі сторонніми предметами.
Bluetooth-гарнітура не обмежує свободи дій власника проводами. Вона підключається до смартфону через Bluetooth. Однак, дана різновид потребує регулярної зарядці акумулятора.
У свою чергу, Bluetooth-гарнітури діляться на два види:
- моногарнітура (один навушник і мікрофон; застосовується, як правило, виключно для телефонних розмов, дуже зручна при використанні за кермом, т. к. водій може чути, що відбувається навколо);
- стереогарнітура (два навушника і мікрофон; може використовуватися для прослуховування музики або перегляду відео).
Навушники в гарнітурах використовуються ті ж самі, що і у виробах без мікрофона.
Купуючи стереогарнитуру, звертайте увагу на час її роботи. Воно залежить від якості акумулятора. Зазвичай виробники вказують приблизний час роботи пристрою в режимі очікування і в режимі розмови. Ця цифра може коливатися, залежно від того, як активно ви використовуєте гарнітуру: чим голосніше звук, тим швидше сяде батарейка. Заряд акумулятора пристрою, як правило, виводиться на дисплей смартфона. У деяких моделей є кілька знімних акумуляторів.